سئوال از وزیر اطلاعات بابت فعالیت‌های سیدامامی + برپایی جشنواره و نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان البرز- لینک باکس هوشمند نگین

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوالات خود و 2 تن از نمایندگان مجلس از حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی حضور یابد و توضیحاتی را درباره سوالات نمایندگان ارائه دهد
ابطحی به سوال مشترک خود و دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر اطلاعات اشاره کرد و گفت: بحث نحوه خروج کاوه مدنی از کشور و اینکه چگونه برخی از افراد علی‌رغم دریافت استعلام دو تابعیتی بودن و رد صلاحیت شدن از سوی وزارت اطلاعات باز هم در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار می شوند، از دیگر محور‌های سوال از علوی است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه نحوه به کارگیری کاووس سیدامامی نیز از محور‌های سوال از وزیر اطلاعات است، ادامه داد: با توجه به اینکه وی 10 سال مشغول فعالیت در حوزه محیط زیست بوده، می‌خواهیم بدانیم که آیا وزارت اطلاعات در جریان این مسئله بوده یا خیر؟ اگر از فعالیت‌های وی اطلاعاتی داشته چه اقداماتی انجام داده و اگر در جریان نبوده، توضیحاتی در این باره ارائه دهد.

وی در تشریح سوال خود از وزیر اطلاعات یادآور شد: نحوه تشکیل تشکل‌های مردم نهاد محیط‌ زیستی و چگونگی ارتباط این افراد با عوامل جاسوسی کشور‌های بیگانه از جمله محور‌های سوال از وزیر اطلاعات است.

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوالات خود و 2 تن از نمایندگان مجلس از حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی حضور یابد و توضیحاتی را درباره سوالات نمایندگان ارائه دهد.

——————-

در راستای توسعه و ترویج صنایع دستی و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی نخستین جشنواره و نمایشگاه صنایع دستی استانی با عنوان «دست ها و نقش ها در تولید ملی» به همت اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین و همراهی دانشگاه کار و فرمانداری شهرستان البرز در این شهرستان برگزار می شود
در این نمایشگاه آثاری در رشته های مختلف مانند سوزن دوزی، سفال و سرامیک، نقاشی روی شیشه، تراش شیشه، لباس های محلی، چادر شب بافی، منبت چوب، قلم زنی، معرق چوب، چرم دست دوز و گلیم بافی همراه با تولید زنده برخی آثار در 22 غرفه به نمایش در خواهد آمد.

این نمایشگاه سه شنبه 18 اردیبهشت با حضور جمعی از مسئولان استان قزوین و شهرستان البرز در محوطه دانشگاه کار شهر الوند افتتاح می شود و به مدت چهار روز از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

در راستای توسعه و ترویج صنایع دستی و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی نخستین جشنواره و نمایشگاه صنایع دستی استانی با عنوان «دست ها و نقش ها در تولید ملی» به همت اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین و همراهی دانشگاه کار و فرمانداری شهرستان البرز در این شهرستان برگزار می شود.

در این جشنواره و نمایشگاه که با حضور هنرمندان شهرستان های قزوین، بوئین زهرا، آبیک، تاکستان و البرز برگزار می شود، آثار هنری و محصولات تولیدی صنعتگران در رشته های مختلف به نمایش در می آید.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه برنامه های شاد متنوعی چون اجرای موسیقی محلی، مسابقه های مختلف و نمایش های شاد کودکانه همراه با جوایز ویژه برای بازدیدکنندگان اجرا خواهد شد.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *