ظریف: آمریکا دچار ورشکستگی اخلاقی شده + عصبانیت مهاجری و خوش و بش خلعتبری و بنگر- لینک باکس هوشمند نگین

خبرگزاری فارس: «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در توئیتی با اشاره به اظهارات «مایک پامپئو» رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، گفت آمریکا دچار ورشکستگی اخلاقی شده است

ظریف در صفحه توئیتر خود نوشت: «ورشکستگی اخلاقی آمریکا در اذعان رئیس سیا به صورت کامل به نمایش درآمد؛ در گذشته ایران به‌خاطر ادعاهای نادرست تلاش برای دست‌یابی به سلاح هسته‌ای تحریم شد».

ظریف: آمریکا دچار ورشکستگی اخلاقی شده

وی همچنین افزود: «اکنون تحریم‌ها باید باز گردند چون ما (ایران) به دنبال سلاح اتمی نیستیم؟»

خبرگزاری فارس: «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در توئیتی با اشاره به اظهارات «مایک پامپئو» رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، گفت آمریکا دچار ورشکستگی اخلاقی شده است.

پامپئو شب گذشته در جلسه تایید صلاحیتش در کنگره برای تصدی وزارت خارجه آمریکا، گفت: «ایران قبل از توافق هسته‌ای هم به سمت سلاح اتمی پیش نرفت. اکنون هم تا جایی که می‌دانم هیچ نشانه‌ای از اینکه که اگر برجام نباشد آنها به دنبال سلاح اتمی خواهند رفت، وجود ندارد».

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال نفت تهران و پدیده خراسان در دیداری حساس از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ساعت 16 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفته‌اند
* آندره پانادیچ مربی کروات تیم پدیده دقایقی با هومن افاضلی صحبت کرد.

* رضا مهاجری از عملکرد مهدی مهدی خانی شاکی بود و در نهایت دقیقه 30 بازی این بازیکن را تعویض کرد. همین مسئله باعث ناراحتی این بازیکن شد.

* محمدرضا کشوری‌فرد دبیر سازمان لیگ و رحیم ایرانیان سرپرست پیشین نفت در ورزشگاه حضور دارند.

* حدود 100 تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و به تشویق تیم پدیده می‌پردازند.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال نفت تهران و پدیده خراسان در دیداری حساس از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ساعت 16 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفته‌اند.

* هنگام گرم کردن بازیکنان قبل از بازی، محسن بنگر و محمدرضا خلعتبری با هم خوش و بش کردند.


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *